3 pôrody

2 mamy

1 značka

...ale poďme poporiadku.

Ako sa to všetko začalo...

Mommy Gang - Originálny tovar pre budúce mamičky

Nápad

Dve mamy, tri pôrody. K tomu tri krát to isté, stresujúce balenie kufrov do pôrodnice. Zakaždým s nejednotnými informáciami a s neuplnými zoznamami z rôznych stránok. Stres či nám niečo nebude chýbať, zhnáňanie rozličných vecí do pôrodnice na internete a v obchodoch. Nakoniec nám aj tak niekoľko vecí chýbalo.
Vtedy sa u nás zrodila myšlienka vytvorenia miesta, na ktorom budúca mamička nájde všetko to, čo bude do pôrodnice potrebovať. Bez zbytočného stresu a neúplných odpovedí.

Prvý krok

Vytvorili sme na základe skúseností veľkého množstva mamičiek všeobecný zoznam do pôrodnice. Ten je komplexný, spoľahlivý a bude pre vás skvelou pomôckou, nech už váš pôrod plánujete v akejkoľvek pôrodnici. Vám sa tak nestane, že nebudete mať všetko to, čo je pre pobyt v pôrodnici potrebné. Je pre nás veľkým poslaním a zároveň zadosťučinením, že dokážeme pomôcť ďalším budúcim mamičkám zvládnuť prípravy do pôrodnice. Ony sa tak môžu sústrediť na to najdôležitejšie a to príchod bábätka na svet.

Realizácia

Od prvého nápadu až po realizáciu len pár týždňov po našich pôrodoch. Pri deťoch, na materskej, s vyplazeným jazykom, avšak s nadšením a túžbou. Aj tak by sa dalo v krátkosti opísať všetko to, čo sme prežívali pri zakladaní nášho e-shopu Mommy Gang. Sme však tu a veríme, že toto miesto splní svoj účel a pomôže Vám, ďalším mamičkám. Rovnako tak veríme, že budete hrdo nosiť a tvoriť našu značku Mommy Gang.

Nezabúdajte, že obdobie príchodu a narodenia bábätka je to najkrajšie.
Materstvo je ťažká, no krásna cesta na ktorej pocítite tu najväčšiu lásku. S pokorou vítame všetky ženy, čakateľky, ale aj mamičky ktoré už doma svoje detičky majú. Buďte aj Vy súčasťou nášho Mommy Gangu.

- Niki, Baja a naše milované deti -

Scroll to Top