Tovar podľa kategórie

Merch

Originálny merch
Mommy Gang

Tehotenské sety

Exkluzívne tehotenské sety do pôrodnice

Oblečenie a doplnky

Oblečenie a doplnky pre mamičky a bábätká

Zdravotnícke potreby

Všetky zdravotnícke potreby pre budúce mamičky

Hygienické potreby

Nevyhnutné hygienické potreby do pôrodnice

Naposledy prezerané produkty

Ešte ste nezobrazili žiaden produkt.

Veci do pôrodnice, tehotenské sety a tovar pre mamičky a bábätká

Nielen samotný pôrod, ale aj príprava všetkých vecí do pôrodnice môže byť stresujúca a náročná. Ak ste budúca mamička a lámete si hlavu nad tým, čo všetko budete do pôrodnice potrebovať, máme pre vás riešenie. V e-shope Mommy Gang nájdete všetky veci z nášho všeobecného zoznamu vecí do pôrodnice. Tie sme pripravili jednotlivo, alebo aj zabalené do exkluzívnych tehotenských setov. Pre všetky mamičky, ktoré sa chcú stať súčasťou tímu Mommy Gang, sme pripravili originálny merch.

Široká ponuka
veľkostí

Vysoká kvalita a spracovanie

Sme slovenská značka

Mommy Gang - Originálny tovar pre budúce mamičky

Tehotenské sety

Vieme, čo môže budúca mamička v pôrodnici potrebovať a preto sme pripravili kompletné tehotenské sety plné všetkého potrebného. Veci do pôrodnice tak nemusíte hľadať jednotlivo, ale kúpiť ich spoločne v jednom tehotenskom sete.

Oblečenie a doplnky

Pre vás a vaše bábätko máme nachystanú kompletnú výbavu. Pre seba môžete vyberať zo širokej ponuky mamičkovského oblečenia a doplnkov, pre bábätko zase z ponuky dôležitých vecičiek z výbavy.

Merch

Sme jeden tím, ktorý spája láska k deťom a rodine. Preto sme sa rozhodli vytvoriť značku, ktorá bude hrdo reprezentovať všetky z nás – hrdé mamičky, ako aj čakateľky. Pridajte sa aj vy do tímu Mommy Gang s niektorým z kúskov z našej kolekcie.

Hygienické a zdravotnícke potreby

Od zubnej kefky, cez tampóny, až po popôrodné nohavičky. V oblasti rozličných hygienických a zdravotníckych potrieb budete toho v pôrodnici skutočne mnoho potrebovať. Všetko potrebné však na vás čaká v našom e-shope.

Časté otázky & odpovede

Nie ste si istá, či ste sa dostatočne pripravili na pobyt v pôrodnici? Prinášame odpovede na tie najčastejšie otázky.

Aké veci si mám vziať do pôrodnice?

Odporúčame si pozrieť nami vypracovaný všeobecný zoznam do pôrodnice, či kompletnú ponuku tehotenských setov Mommy Gang. U nás nájdete všetko, čo vám v pôrodnici nesmie chýbať.

Čo nesmiem zabudnúť pri balení do pôrodnice?

Najdôležitejšie sú predovšetkým doklady, ktoré by ste mali mať na jednom mieste a vždy po ruke. Všetko ostatné dôležité nájdete v našom všeobecnom zozname do pôrodnice.

Potrebujem nutne odsávačku mlieka do pôrodnice?

Na základe našich, ale aj skúseností iných mamičiek, odporúčame mať odsávačku mlieka zbalenú v kufríku. V pôrodnici môžu nastať rôzne situácie, pri ktorých Vám odsávačka mlieka môže byť nápomocná (napríklad pri rozbiehaní laktácie). Pribaľte si teda do vecí do pôrodnice klasickú ručnú odsávačku.

Stačí mi, keď sa budem riadiť všeobecným zoznamom vecí do pôrodnice?

Áno stačí, avšak zoznam potrebných vecí sa môže pri niektorých nemocniciach mierne líšiť. Odporúčame preto prezrieť si aj nami zostavený zoznam vecí do frekventovaných pôrodníc.

Ktoré veci nesmú chýbať v mojom hlavnom kufri do pôrodnice?

Do svojho hlavného kurfa si nezabudnite pribaliť hygienické potreby, zdravotnícke potreby, rôzne doplnkové potreby, oblečenie pre vás, ale aj oblečenie a ďalšie potreby pre bábätko. Kompletný zoznam všetkých potrieb nájdete v našom všeobeconom zozname vecí do pôrodnice.

Zoznam vecí do pôrodnice

Mommy Gang blog

Scroll to Top