Prenájom nemocničnej odsávačky materského mlieka

Spoločnosť Medela AG vytvorila špičkovú radu produktov pre náročné prostredie nemocničných prevádzok. Medzi ne patrí odsávačka Symphony PLUS, ktorá poskytuje podporu matkám už v prvých dňoch materstva.

Symphony PLUS je zabezpečená systémom proti vniknutiu mlieka do motora, čo zabraňuje prípadnej kontaminácii. Iba tieto odsávačky môžu byť používané viacerými mamičkami a požičané do domácej starostlivosti. Každá mamička, ktorá používa nemocničnú odsávačku, musí z hygienických dôvodov používať vlastný odsávací set, čím je zabezpečená maximálna hygiena a bezpečnosť. Odporúčame si zabezpečiť dva odsávacie sety, (SET PERSONALFIT tm PLUS NEMOCNIČNÝ, SET PERSONALFIT tm PLUS DOUBLE NEMOCNIČNÝ) pre odsatie z dvoch prsníkov naraz.

Prenájom nemocničnej odsávačky Medela

Podmienky prenájmu:

Pri prenájme nemocničnej odsávačky je klient povinný podpísať zmluvu o prenájme. Pri osobnom prevzatí zložiť zálohu vo výške 100 €, z ktorej bude následne odrátaný poplatok za prenájom.

Cena za prenájom je 2,60 € s DPH na deň.

V prípade záujmu o prenájom nemocničnej odsávačky nás nevhájate kontakovať pomocou kontaktného formulára. Po spracovaní vašej požiadavky vás budeme informovať o dostupnosti prenájmu.

Špecifikácia:

Symphony PLUS 2-fázová, vysoko výkonná a účinná odsávačka určená pre odsávanie z jedného alebo oboch prsníkov súčasne. Ideálna v prípade vysokej frekvencie odsávania, samozrejmosťou je možnosť nastavenia vákua. Predstavuje pre mamičky spojenie účinnosti a prirodzeného pocitu ako pri dojčení.

Vhodnosť použitia:

  • neskorý nástup laktácie (pôrod cisárskym rezom, protrahovaný
  • pôrod, predčasne narodené deti)
  • nedostatočná alebo znížená tvorba mlieka
  • bolestivé, poranené bradavky

Voliteľné príslušenstvo:

 • odsávací set single
 • odsávací set double
 • vozík alebo kufor

Technická špecifikácia:
Vákuum: nastaviteľná úroveň
Hlučnosť: max. 57dB
Prevádzka: sieťová (batériová za príplatok)

Technické údaje programu INITIATE:
Stimulačná fáza 1: –70/–200 mmHg, 120 cyklov za minútu;
Stimulačná fáza 2: –70/–200 mmHg, 90 cyklov za minútu),
Odsávacia fáza: 100 – 250 mmHg, 34 – 54 cyklov/min. a pauzy

Technické údaje programu MAINTAIN:

Stimulačná fáza: 50 – 120 mmHg, 100 cyklov/min.
Odsávacia fáza: 50 – 250 mmHg, 45 – 72 cyklov/min. PROGRAMOVÁ

Karta Symphony PLUS:
Karta je určená pre potreby matiek predčasne aj v termíne narodených detí.

Programová karta obsahuje:
Program INITIATE pre zahájenie tvorby mlieka. Napodobňuje vzor nepravidelného, rýchleho satia a pauzy v termíne narodených detí v prvých dňoch laktácie a podporuje na odsávačke závislé matky úspešne niciovať adekvátnu produkciu mlieka

Program MAINTAIN pre budovanie a udržanie tvorby mlieka. 2-fázová technológia napodobňuje satie dieťaťa, počas ustálenej laktácie optimalizuje množstvo mlieka a podporuje všetky matky pri budovaní a udržaní laktácie.

Galéria:

Scroll to Top