Veci do pôrodnice Sanatórium Koch

O pôrodnici:

Oficiálna stránka pôrodnice: https://www.sanatoriumkoch.sk/

Toto známe bratislavské sanatórium založil už v tridsiatych rokoch minulého storočia MUDr. Karol Koch. Ide o moderné zdravotnícke zariadenie, ktoré prešlo mnohými rekonštrukciami tak, aby spĺňalo tie najvyššie štandardy spojené s pôrodnou a popôrodnou starostlivosťou mamičiek a bábätiek. 

Ide o jediné súkromné pôrodnícke zariadenie v Bratislave, ktoré je veľmi frekventované a vyhľadávané medzi budúcimi mamičkami. Sanatórium je vybavené špičkovými pôrodníckymi sálami a zasadené do príjemného prostredia Kochovej záhrady. Samotná lokalita ešte viac zdôrazňuje príjemný charakter a nadštandardnosť tohto pôrodníckeho zariadenia.

Kompletný cenník služieb sanatória Koch a rezerváciu termínu nájdete kliknutím na tento odkaz.

Zoznam vecí do pôrodnice Sanatórium Koch

Zoznam vecí do pôrodnice Sanatórium Koch

Keďže sanatórium Koch poskytuje rodičkám nadštandardné služby, aj zoznam vecí do tejto pôrodnice bude podstatne menší, ako by tomu bolo v prípade štátnych pôrodníc.

Čo si treba priniesť do pôrodnice Koch:

  • všetky potrebné doklady
  • nabíjačky
  • sobášny list (prípadne prehlásenie o otcovstve z matriky)
  • potreby pre osobnú hygienu (obľúbený sprchový gel a pod.)
  • podprsenka na dojčenie (2 ks)
  • tampóny do podprsenky
  • lieky (ak nejaké dlhodobo užívate)
  • oblečenie pre bábätko (až pri odchode z pôrodnice)

Neprehliadnite:

Všeobecný zoznam vecí do pôrodnice

Veci do ďalších pôrodníc

Pôrodnica Bratislava - Ružinov
Pôrodnica Bratislava - Antolská
Pôrodnica Bratislava - Kramáre
Pôrodnica Trenčín - Fakultná nemocnica
Pôrodnica Trnava - Fakultná nemocnica
Pôrodnica Galanta - NsP Svätého Lukáša

Neprehliadnite:

Exkluzívne tehotenské sety

Tehotenské sety Mommy Gang vás pripravia na každý pôrod. Do pôrodnice sme pripravili budúcim mamičkám všetko to, čo budú potrebovať.

Najčastejšie otázky

Nie ste si istá, či ste sa dostatočne pripravili na pobyt v pôrodnici? Zodpovedáme tie najčastejšie otázky, ktoré sú spojené s prípravou vecí do pôrodnice.

Odporúčame si pozrieť nami vypracovaný všeobecný zoznam do pôrodnice, či kompletnú ponuku tehotenských setov Mommy Gang. U nás nájdete všetko, čo vám v pôrodnici nesmie chýbať.

Najdôležitejšie sú predovšetkým doklady, ktoré by ste mali mať na jednom mieste a vždy po ruke. Všetko ostatné dôležité nájdete v našom všeobecnom zozname do pôrodnice.

Na základe našich, ale aj skúseností iných mamičiek, odporúčame mať odsávačku mlieka zbalenú v kufríku. V pôrodnici môžu nastať rôzne situácie, pri ktorých Vám odsávačka mlieka môže byť nápomocná (napríklad pri rozbiehaní laktácie). Pribaľte si teda do vecí do pôrodnice klasickú ručnú odsávačku.

Áno stačí, avšak zoznam potrebných vecí sa môže pri niektorých nemocniciach mierne líšiť. Odporúčame preto prezrieť si aj nami zostavený zoznam vecí do frekventovaných pôrodníc.

Do svojho hlavného kurfa si nezabudnite pribaliť hygienické potreby, zdravotnícke potreby, rôzne doplnkové potreby, oblečenie pre vás, ale aj oblečenie a ďalšie potreby pre bábätko. Kompletný zoznam všetkých potrieb nájdete v našom všeobecnom zozname vecí do pôrodnice.

Ilustračný obrázok pôrodnice: Wikipedia.org

Scroll to Top